kom. 501-098-361
kom. 501-098-361

!!! PROMOCJA MIESIĄCA !!!

Zabieg z 24 karatowym złotem !

twarz 200 zł (zamiast 400zł)

twarz, szyja, dekolt 350zł (zamiast 550)

 

 

Wypełniacze

- 1 ml 800 zł

 

Likwidujemy cellilut

- 75zł / zabieg (w karnecie min.6 zabiegów)

*fala akustyczna

*falal radiowa

*podciśnienie

*rollowanie

 

ADRES

 

 

Body&Soul Studio Kinga Kowalczyk
 ul.Wąska 8/2, Szczecin

 

kom. 5O1-O98-361 

 

Rzęsy 1:1

Moda na przedłużanie i zagęszczanie rzęs wydaje się ostatnio osiągać apogeum. Po sztuczne rzęsy sięgają coraz młodsze dziewczyny, biorąc przykład ze swoich idolek. Tym z nas, które pragną zaskoczyć modną oprawą spojrzenia - zarówno podczas wielkiego balu jak i w czasie imprezy u znajomych. To rozwiązanie dla kobiet, które chcą szybko zmienić swój image lub poszukują pomysłu na błyskawiczną metamorfozę.

BLINK & GO rzęsy w 20 minut Nowatorska metoda przedłużania i zagęszczania rzęs Blink & Go, która pozwala uzyskać spektakularny efekt już w 20 minut!!! Rzęsy w stylu Blink & Go są uwodzicielskie, kuszące i ekstremalnie grube. Takiego rezultatu nie uzyskasz za pomocą żadnej innej metody. Blink & Go to propozycja przede wszystkim dla kobiet, które cenią swój czas! Dla kobiet, które nie chcą spędzać wielu godzin na zabiegach. dla kobiet, które żyją dynamicznie i potrzebują natychmiastowego spektakularnego efektu, dla kobiet, które chcą się zmieniać w zależnośœci od okolicznośœci. Super rozwiązanie na Sylwestra, w okresie karnawałowym, na studniówkę i wiele innych okazji. Blink & Go trwa 20 minut, a kosmetyczka ma wybór co do grubości, długości i koloru sztucznych rzęs (mogą mieć nawet intensywne kolory).Dzięki Blink & Go spojrzenie staje się uwodzicielskie i kuszące, a wszystko bez potrzeby wykonywania wielogodzinnego zabiegu. Po założeniu rzęs nie będziesz musiała używać maskary.
1 do 1
efekt na długoZabieg polega na doklejeniu pojedynczej rzęsy do Twojej naturalnej "włosek po włosku". Oko staje się bardziej wyraziste, wspaniale prezentuje się na zdjęciach i podczas uroczystości. Rzęsy nadają wyrazistość oczom, optycznie je powiekszając zapewniając uwodzicielską moc pełnego blasku spojrzenia. Twoje nowe rzęsy są długie, gęste i piękne. Aby się nimi cieszyć nie musisz zmieniać trybu życia. Nie ma potrzeby malowania się.

Wersja do druku Wersja do druku | Mapa witryny Poleć tę stronę Poleć tę stronę
© Body&Soul Studio Kinga Kowalczyk